Instagram Facebook Teklif İste İletişim

Kurumsal

"Evinizde Gibi” sloganıyla yola çıkan ve en özel anlarınızı unutulmaz kılmayı ilke edinen, Mudanya Yolunda hizmet veren, sıcak atmosferi, başarılı ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla özel günlerinize sizin verdiğiniz önemden daha fazlasını veren bir firmayız. 

LA FİYONK CAFE olarak PARTİ KAZANI organizasyon firmamızla Bursa Parti Evi anlayışını degiştirip sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz mutlu anlar, özel günler için organizasyon oluşturma yükünü ve detayların endişesini sizlerin üstünden almayı, size sadece bu kıymetli saatlerin tadını çıkarmayı bırakıyoruz. 

Hem yetişkinler hem de küçük misafirlerimize özel alanlara sahip, 450 metrekarelik müstakil mekanımızı, etkinliklerimizin konusuna ve yaş grubuna hitap edecek şekilde dizayn ederek , sizin seçtiğiniz konsept ve diğer ayrıntılarla özel gününüzde sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebileceğiniz, misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük alanı sizlere sunmaktan her daim keyif alıyoruz.
Bursa da sadece bizde olan büyük çim bahçesi , çocuk karaoke odası,çocuk discosu ve çocuk oyun parkıyla farkılık yaratıyoruzheart